G-3Z9P97B435
top of page

nejčastější dotazy

01

Jak se ke mně objednat?

Objednat se můžete pomocí rezervačního systému. Pokud zde nenajdete vhodný termín, nebo je něco nejasné, kontaktujte mne na mailu info@zuzipmu.cz. V sekci SLUŽBY A ONLINE REZERVACE najdete veškeré informace.

Jak to celé probíhá?

02

Během úvodní konzultace spolu vybereme, která metoda je pro Vás vhodná. Následně vyplníte informovaný souhlas. Poté Vám pomocí speciálního BB kompasu vyměřím formu obočí přímo na míru a následně si tvar obočí odsouhlasíme + vybereme barvu pigmentu. Poté už probíhá samotná aplikace pigmentu pomocí čepelky, případně se v závěru obočí vystínuje. Pro větší komfort klientek používám lokální anestezii, nemusíte se tedy bát bolestivého zákroku. Nakonec Vám vysvětlím následnou péči a dostanete balíček s aftercare.

03

Jak dlouho permanentní makeup vydrží?

Cca 12-36 měsíců, je to ale velice individuální, záleží na typu pleti, věku, a také na tom, jak se o obočí staráte Vy sama.

Jsou nějaká omezení spojená s aplikací?

04

Cca 10 dní po zákroku byste se měla vyvarovat UV záření, nadměrné vlhkosti (bazén, pára, sauna), větší fyzické námaze (kuli pocení). Další podrobnosti Vám sdělím po zákroku.

05

Za jak dlouho uvidím finální výsledek?

Celková doba hojení je cca 28 dní (tak dlouho trvá obnova kůže), u rtů cca 8 týdnů. Během této doby se pigment „usazuje“ a proto je dobré po této době přijít na korekci a doladit případně detaily pro dosažení perfektního výsledku.

Je nutná korekce po zahojení?

06

Ve většině případů ano, protože se během hojení a po zahojení mohou ukázat drobné nedostatky, které je potřeba doplnit. Většinou je to i z důvodu nedodržené péče po ošetření, kterou jsem Vám doporučila po aplikaci. Korekce se provádí nejdříve po 4 týdnech.

07

Je aplikace bolestivá?

Pro větší komfort klientek používám během zákroku anestezii.

Lze aplikovat permanentní makeup v létě?

08

Ano, PMU je možné aplikovat v každém ročním období. V létě je ale nutná větší opatrnost v následujících 10ti dnech po aplikaci, zejména při kontaktu s přímým sluncem a vodou.

09

Proč PMU nevydrží několik let jako tomu bylo v minulosti?

Pigmenty, které používám, jsou vysoce kvalitní a neobsahují těžké kovy, které by zůstávaly v pokožce mnoho let a měnily by barvu do zelených, modrých, červených nebo šedých odstínů. Trvanlivost je tedy díky tomuto kratší, ale stálost barvy a výsledný efekt přirozený.  Také je spousta nových technik a znalostí o kůži. Dále se stále mění trendy a je tak dobré, když se pigment z kůže odbourává a lze ho snáz v budoucnu přetetovat.

Je možné zakoupit
i dárkový poukaz?

10

Ano, stačí mne kontaktovat telefonem nebo mailem, případně na sociálních sítích.

bottom of page