G-3Z9P97B435
top of page

VELVET LIPS

Permanentní make up na rty

 

PMU rtů zvýrazňuje konturu a tvar rtů, vyrovnává drobnou asymetrii, sjednotí barvu rtů, skryje mírnou pigmentaci, skvrny, jizvičky. Dodá rtům sytější barvu, oživí bledé rty a upraví odstín chladných rtů, doplní barvu tam, kde se pigment přirozeně věkem ztrácí (podél kontury).

 

Délka ošetření: 3 hodiny

Cena: 5 000 Kč

FBA5DBA8-EA9A-4882-AEAE-93D5CCB4BD58.jpeg

Přečtěte si prosím kontraindikace zde.

 

Pokud jste měla již v minulosti aplikovaný permanentní make up z jiného salonu, napište mi tuto informaci a připojte kvalitní fotografie dané oblasti, ostré, detailní, focené na dobrém světle a ideálně zadní kamerou. Posoudím, zda je nová aplikace možná.

 

 • Tetování rtů patří k nejoblíbenějším procedurám. Aplikace není bolestná a otok jen velmi výjimečně.

 • Barvu vybírám na míru každé klientce dle jejího fototypu. Pro lepší představu si s sebou můžete přinést Vaši oblíbenou rtěnku.

 • Čerstvě tetované rty jsou vždy ihned po aplikaci výraznější a tmavší, než budou po vyhojení. Po zahojení barva zesvětlá cca o 50%.

 • Týden před procedurou neprovádějte žádné kosmetické procedury a nenavštěvujte solárium.

 • Týden před procedurou doporučuji rty hodně hydratovat(nejlépe čistým lanolinem-lékárna).

 • Pokud trpíte na opary, je nutné si nechat předepsat od Vašeho lékaře léky proti oparům - tablety Herpesin a užívat je dle příbalového letáku - odstavec prevence. Nestačí Herpenorn(doplněk stravy, zinek opravdu oparu nezabrání), ani mastička. Je potřeba potlačit vznik oparu. Pokud jste někdy opar v minulosti měla a nenasadíte preventivně tablety, je opravdu velká pravděpodobnost, že se opary po aplikaci objeví. Kůže je oslabená a porušená a je tak náchylnější k infekci.

 • Podstoupit PMU rtů lze nejdříve 4 týdny po oparu/odloupnutí stroupku.

 • Neplánujte si permanentní make up před dovolenou, nebo týden po dovolené/opalování.

 • Alespoň 6 hodin před zákrokem nepijte nápoje s kofeinem a neužívejte léky, alkohol a omamné látky.

 • V případě očkování (Covid atd.), doporučuji nejdříve 14 dní po podání vakcíny.

 • Pokud trpíte nějakou alergií, onemocněním, či berete léky, jste těhotná nebo kojící, informujte mne o této skutečnosti předem. Je nutné ověřit, zda je možné PMU provést.

 

PMU rtů rty nezvětšuje. Pokud chcete větší rty, musíte nejdříve podstoupit výplň, např. kyselinou hyaluronovou, a nejdříve po měsíci jít na PMU rtů. Dále PMU nevyplňuje vrásky, nevyrovnává výraznou asymetrii, neléčí opar.

PMU rtů zvýrazňuje konturu a tvar rtů, vyrovnává drobnou asymetrii, sjednotí barvu rtů, skryje mírnou pigmentaci, skvrny, jizvičky. Dodá rtům sytější barvu, oživí bledé rty a upraví odstín chladných rtů, doplní barvu tam, kde se pigment přirozeně věkem ztrácí(podél kontury).

Aplikace je téměř bezbolestná. Na závěr klientku poučím o následné péči a obdrží aftercare balíček.

bottom of page