G-3Z9P97B435
top of page

HAIRSTROKES OBOČÍ

Reálná imitace chloupků obočí

 

Hairstrokes je technika vláskovaného obočí, která reálně imituje chloupky obočí. Cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu, který respektuje tvar a směr růstu chloupků.

 

Délka ošetření: 3,5 hodiny

Cena: 4 500 Kč

Přečtěte si prosím kontraindikace zde.

 

Pokud jste měla již v minulosti aplikovaný permanentní make up z jiného salonu, napište mi tuto informaci a připojte kvalitní fotografie dané oblasti, ostré, detailní, focené na dobrém světle a ideálně zadní kamerou. Posoudím, zda je nová aplikace možná.

 

Hairstrokes je technika, která reálně imituje chloupky obočí. Cílem je dosáhnout co nejpřirozenějšího efektu, který respektuje tvar a směr růstu chloupků. Vytetované obočí je pak téměř k nerozeznání od vlastního. Tato technika je aktuálně nejvíce trendy a těší se velké oblibě. Není příliš vhodná na hodně mastnou a pórovitou pleť a pro klientky, které mají hodně tvrdé chloupky.

 

Samotnému tetování předchází konzultace s klientkou a já tak mohu vytvořit formu obočí na míru dle jejích proporcí a představ. Vyměřený tvar si vždy odsouhlasíme a já pak vybírám mezi minerálním, nebo hybridním pigmentem, a namíchám Vám odstín na míru dle Vašeho fototypu. Používám ty nejkvalitnější pigmenty, jaké jsou na trhu dostupné.

 

Aplikace je téměř bezbolestná.

Na závěr klientku poučím o následné péči a obdrží aftercare balíček.

bottom of page