G-3Z9P97B435
top of page

LASH LIFTING & BOTOX DELUXE 
+ BROW LAMINATION

Natočení a výživa řas, úprava obočí pomocí laminace

 

Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Laminace neboli fixace obočí – jedná se o narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí.

 

Délka ošetření: 1,5 hodiny

Cena: 1 650 Kč

lash lifting_7.jpeg

Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a vytažené řasy směrem k obočí. Během aplikace se nanáší LASH BOTOX, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem, což je na řase opravdu hned vidět. Nakonec nanaším na řasy serum od značky Amica, což je topka v péči o řasy. Sérum podporuje růst řas a také je vytvrdí, díky čemuž se prodlouží výsledný efekt o cca 7-10 dní.

Po aplikaci jsou vždy řasy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení řasenky druhý den je efekt velmi krásný. Výdrž aplikace je 6-8 týdnů!

 

Uzdravuje, urychluje růst a výrazně posiluje přírodní řasy.

 

Pro koho je procedura vhodná:

  • Pro ženy, které mají své řasy ve špatném stavu

  • Pro ženy, které mají své řasy krátké nebo jim směřují rovně či dolů

  • Pro ženy, které nechtějí podstoupit techniku prodloužení řas, nebo jsou jejich řasy oslabené po sundání umělých řas

Pokud Lash lifting podstoupí těhotná, kojící nebo právě menstruující žena, mohou mít hormony vliv na výsledek.

 

LAMINACE OBOČÍ

 

Laminace neboli fixace obočí – jedná se o narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí. Tato unikátní technika zkrotí každé obočí. Jedná se o zvýraznění, posílení, zafixování a narovnání obočí. Získá větší objem, opticky se zahustí a vyživí. Procedura posiluje poškozené chloupky a umožňuje nám dosáhnout požadovaného tvaru.

 

Obočí vypadá přirozeně husté a dobře upravené bez ohledu na to, v jaké situaci, nebo prostředí se nacházíte. Tvrdé a nepoddajné chloupky změknou a budou držet tvar. Výdrž aplikace je 6-8 týdnů.

 

Pro koho je procedura vhodná:

  • Pro ženy, které mají špatnou formu obočí

  • Pro ženy, které mají nepoddajné chloupky, nesprávně rostoucí a kroutící se chloupky

  • Pro ženy, které mají tvrdé chloupky

bottom of page