G-3Z9P97B435
top of page

MICRONEEDLING

Ošetření pleti

 

Speciální kosmetické ošetření, během něhož je použito několik mimořádně účinných sér. Séra jsou vyrobena z čistě biologických látek, které řeší specifické problémy pleti. Jejich účinek na pokožku je výrazný, protože dokážou pleti poskytnout pevnost, hydrataci i okysličení.

 

Délka ošetření: 1 hodina

Cena: 1 450 Kč

0C5502F7-A377-4368-AB64-5F5D085A7187.jpeg

Díky svojí struktuře a propustnosti působí séra během ošetření až do hlubších vrstev epidermis a vyplňují a opravují vrásky. Podle typu pleti vybereme ten nejvhodnější koktejl až 3 sér pro Vaše omlazující ošetření. Během ošetření pracujeme zejména se séry kolagen a elastin. Ošetření je vhodné pro dehydrovanou pokožku s vráskami. Muži i ženy 25+

 

Kontraindikace: těhotenství, kojení, žánětlivý proces v kůži, lupénka, ekzém.

 

Eberlin Biocosmetics je španělská profesionální kosmetika, která je na evropském trhu více než 37 let.
Nabízíme Vám značku s moderním složením produktů, kdy více než 90 % aktivních látek pochází ze suchozemských a mořských rostlin.

Microneedling s biologickými séry od Eberlin Biocosmetics

Rozhodla jsem se pro změnu značky na microneedling, jelikož mne přesvědčily skvělé výsledky viditelné hned po prvním ošetření. Tato metoda je neinvazivní, séra jsou zapracována dermaperem se speciálním nástavcem, a ne klasickými mikrojehličkami. Není tedy během ošetření porušena integrita kůže, aplikace je bezbolestná, lehké začervenání kůže odezní do pár minut po skončení ošetření, můžete si dát makeup ještě ten den. Ošetřit lze standardně obličej a krk, případně i dekolt.

 

Celkově je ošetření velice příjemné a relaxační. :)

Toto ošetření řeší především Anti-aging, lifting, pigmentaci a další, a to buď akutně, a nebo jako prevenci. Na základě tohoto ošetření Vám pak mohu pomoci s výběrem vhodné domácí péče. Ošetření se může opakovat každý měsíc.

Do konce měsíce března bude toto ošetření za zaváděcí cenu, abyste ho mohly vyzkoušet. Mám pro Vás připraveny i vzorečky kosmetiky na doma a věrnostní systém (zvýhodněné ceny) pro stálé klientky.

V rezervačním systému na www.zuzipmu.cz najdete ošetření v Ostatních službách pod názvem Ošetření pleti biologickými séry.

 

Jsem přesvědčená, že toto ošetření budete milovat :)

bottom of page